wyszukiwanie zaawansowane
1 » MATY DEZYNFEKCYJNE WEJŚCIOWE2

Kontakt

 • Producent mat dezynfekcyjnych:
  P.W. "PESAN"
  mgr inż. Joanna Wójcik
  siedziba firmy:
  Zahajki 40, 21-570 Drelów
  Regon: 060047294
  NIP: 537-213-78-67

  Maty dezynfekcyjne wysyłamy firmą kurierską na terenie Polski i Europy.
  NIP: 537-213-78-67
 • E-mail:handel@pesan.pl
 • TelefonBiuro +48 (83) 371-68-98
  Albert Semeniuk 509-011-866
  Małgorzata Giska 530-668-155
 • Godziny działania sklepuZamówienia online na maty dezynfekcyjne przyjmowane są 24h/dobę Obsługa Klienta: codziennie 8.00 - 16.00, w soboty 9.00 - 14.00 Zapraszamy do siedziby firmy: Pesan Zahajki 40, 21-570 Drelów

Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

 

Cennik

Pobierz cennik HTMLPobierz cennik XLS

MATY DEZYNFEKCYJNE WEJŚCIOWE

MATY DEZYNFEKCYJNE WEJŚCIOWE MATY DEZYNFEKCYJNE WEJŚCIOWE PRZEJŚCIOWE PRODUCENT MAT
Maty dezynfekcyjne stanowią podstawowe wyposażenie śluz dezynfekcyjnych i sanitarnych.  Są nieodzownym elementem wyposażenia gabinetów weterynaryjnych,ferm hodowlanych, obiektów inwentarskich, firm kosmetycznych, farmaceutycznych, hal pieczarkarskich, zakładów przetwórstwa spożywczego oraz laboratoriów diagnostycznych, przechowalni i magazynów. Wykładane są na przejściach granicznych i punktach kwarantanny. Obowiązkowe w skupach zwierząt na targach i wystawach. Znajdują zastosowanie w obiektach o podwyższonych standardach higienicznych oraz zakładach poddawanych audytom i certyfikacjom. Obowiązkowo na fermach w zabezpieczeniu przed ASF, ptasiej grypie i innym jednostkom chorobowym. Przyjmuje się, że prawidłowo dobrana mata dezynfekcyjna powinna mieć szerokość co najmniej taką samą jak drzwi przy których została wyłożona i długość nie pozwalająca na swobodne ominięcie lub przeskoczenie jej. Pesan producent mat dezynfekcyjnych wejściowych, przejściowych dla ruchu pieszego. Maty dezynfekcyjne wejściowe produkowane przez P.W. "Pesan" są  trwałe i niezawodne. Dodatkowo w naszym sklepie znajdziecie Państwo kategorię promocja, wyprzedaż pozwalającą na zakup naszych mat w atrakcyjnych niskich cenach.
 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl